PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106112}

Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Ice Age 2: The Meltdown
7,2 204 593
oceny
7,2 10 1 204593
6,3 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Wy jestescie tepi czy jak? Mama was za malo przytulala w dziecinstwie? Jak nie to po cholere oddajecie glosy na ten film skoro premiera jest dopiero za rok? :/ Boze...

Gilu

POPIERAM!!! NIE oddawac glosow dopuki nie widzieliscie :)!!

kerom

oj TAK !!
denerwuje mnie takie "nabijanie" punkciorów.
zastanawia mnie tylko na jakiej zasadzie ludzie oddają głosy na film, którego nie było w USA, a co dopiero w Polsce. Na podstawie aktorów??? Na podstawie krótkiego trailer'a????
Ehhh... dobrze napisał przedmówca - Boże... :/

ocenił(a) film na 8
simpin

Też się zgodzę... niech ci użytkownicym, którzy zagłosowali podpiszą się tutaj. Ciekawe czy im na to odwagi starczy :)

Pinokio1983

moim zdaniem na stronie powinna być zablokowana możliwość głosowania dopóki nie będzie oficjalnej premiery

Soul_Taker

Nawet jakby byla zablokowa mozliwoc glosowania przed premiera to i tak ci uzytkownicy oddawaliby glupie i nie adekwatne do filmu glosy...

ocenił(a) film na 9
Gilu

oddają głosy na zwiastun w takim razie, a nie na film... ludzie spoko..po co te nerwy..a niech sobie głosują..po premierze i tak się okarze czy jest dobry czy nie :)
pozdra

ocenił(a) film na 7
nidecker

Loodzie!!! Po co się w ogóle odzywacie, skoro nie znacie zasad tworzenia nowych stronek o filmach?!?!
Ja też się kiedyś w ten sposób wściekałam, ale jakiś doświadczony informatyk i współtwóra stronek w filmwebie wyjaśnił mi, że to jest jeden ze skutków ubocznych tworzenia nowej stronki o filmie - 'niczyje głosy' na film.
Niestety nie umiem tego wytłumaczyć...

untitled

hmmm? doswiadczony informatyk? Nie ma czegos takiego jak pojawiajace sie z nikad glosy... (chyba ze sami chcieliby je produkowac)
A co do tych glosow czytalem jakas wypowiedz jednego z tych wielowebowych ze chodzi tu o to, ze poki nie wyznaczona zostala premiera glosy moga byc oddawane. Moze daloby sie to jakos lepiej zrobic ale skomplikowaloby to dodawanie nowego filmu a nie kazdy jest przeciez "doswiadczonym informatykiem" ;)

Gilu

drogi "przyjacielu" Gilu to że film nie ukazał się jeszcze w kinach (nawet w USA) nie znaczy że nie można go już zobaczyć.Już 2 tygodnie temu można go było znaleźć w necie.Więc ja się nie dziwie ludziom którzy juz teraz na niego głosują (bo pewnie ściągneli go sobie z netu).Pozdrawiam i zobacz sobie stronką www.dcmagnet.com

buba19

tylko jest maly problem... film mozna sciagnac od ok. 2 tygodni, a zauwaz ze autor pierwszego postu napisal go w lipcu co oznacza, ze od lipca byly oddawane glosy:) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
Chelsea_AKA_Mrs_Blonde

No oki..
To dlaczego ludzie glosuja na np. Hellboy'a 2, skoro tego filmu nie ma jeszcze nawet w fazie pre-produkcji? ;p

ocenił(a) film na 6
Gilu

Zajrzyj na strone jakiegokolwiek innego filmu, ktory jeszcze nie powstal - jest to samo. Mozna o tym pisac do znudzenia, ale i tak ludzie beda bez sensu oddawac glosy.

Byloby fajnie gdyby admini po prostu zablokowali mozliwosc glosowania na film przed jego swiatowa premiera.

Gilu

dajcie sobie na luz ludzie! po co si eprzejmowac tym czy ktos oddal glos czy nie!!! live n let die! korzystajcie z zycia!!!

Gilu

Już po problemie nie da się głosować przed premierą (sprawdzałem)

Gilu

Właśnie, nie mam pojęcia dlaczego ludzie oddają głosy na film, którego jeszzce nie widzieli! Jak ja próbowałam z ciekawości,to pisze że nie mogę oddawać głosów na film przed premierą?Więc jak????Może mi to ktoś wyjaśnić?

Harrisonka

A ja mysle, że obrazek jest spoko i tez bym dał 9 albo 10 przed obejrzeniem bo wiem , że bedzie zajebisty.Hihi

8gruzin8

Najlepiej zrobić osobno ocenę na zwiastuny osobno na film

Kitenga

Małe sprostowanie to nie są głosy ludzi.. jak spróbujecie zagłosować przekonacie sie ze to nie możliwe... Wiec nie ma sie co wsiekać i obrażać innych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones