PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106112}

Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Ice Age 2: The Meltdown
7,2 204 557
ocen
7,2 10 1 204557
6,3 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Jestem z USA. Czy bedzie jeden multiplex w Warszawie gdzie mozna obejzic ten w originalnej wersji? Chce slyszyc originalne aktory, nie fucking Pazura!

ocenił(a) film na 6
rblaine

Wracaj skąd przylazłeś, i nie będziesz miał problemów

rblaine

z tego co pamietam pierwsza Epoka lodowcowa w CinemaCity szla w dwóch wersjach wersja orginalna po 20 00 i tylko byl jeden seans wiec jesli nie podobaja ci sie dialogi i polski dubb na pewno znajdziesz ICE Age 2 w wersji orginalnej :)

rblaine

nie obrażaj człowieka tylko dlatego, że nie podoba ci się jego rola (głos) w filmie - prostaku!
btw Pazura to udaje że sepleni, a ten John Leguizamo to on tak ma zawsze!! :))

rblaine

widzę że świetnie radzisz sobie po polsku więc labo wracaj do usa lub bez narzekania i głębią kultury osobistej obejrzyj film normalnie jak każdy polak

ocenił(a) film na 8
rblaine

"Oryginalne aktory" to są w USA i tam się ich ogląda w "originalnej wersji". :))) Granice są otwarte, więc nie widzę problemu... Chyba, że skończyła Ci się wiza, wtedy albo rób nową i mykaj, albo oglądaj po polsku i siedź cicho. :)

Jak się wchodzi między wrony, to się kracze, tak jak one. :)))

ocenił(a) film na 9
rblaine

Jesteś cfelem i tyle, wracaj z kąd przyszedłeś. Polski dubbing wymiata a jak się nie podoba to ... ;)

lolop

ale z was sa prostaki... To ze czlowiek chce obejrzec sobie film w orginalnej wersji, to od razu musicie mu bluzgac?? Ja kazda z "wazniejszych" kreskowek ogladam w 2ver jezykowych ang i pl, bywa ze ver ang jest lepsza od pl, np. Finding Nemo. A te teksty ze ma wracac do stanow na film, to przemyslcie sobie, moze granice sa otwarte, ale samoloty za free nie lataja. Lecz z "fucking" pazura troche przegiales, moze dlatego Cie zbesztali.

ps. z tego co widze to w Cinema jak i w Muliktu nie ma org ver jezykowej...

rblaine

On nie może juz oglądać po Polsku, bo to Amerykanin. Jak ja nie znosze ludzi którzy wracają z Ameryki. P.S jestem bardzo antyamerykańska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones