PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106112}

Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Ice Age 2: The Meltdown
7,2 204 557
ocen
7,2 10 1 204557
6,3 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż

To w skrocie. Fabula tak naciagana, a teksty tak glupie, ze az zal bylo ogladac! W porownaniu z pierwsza fenomenalna czescia, ta druga, to jakas pomylka. A scena z pierdzacym zwierzakiem jest ohydna.

ocenił(a) film na 7
kasiak1983

Niestety muszę się zgodzić. Fabuła nie dość że naciągana, to jeszcze głupia,kurde, mamut który myśli, że jest oposem, to szczyt głupoty. Teksty nie trzymają poziomu części pierwszej. Ta scena z pierdzącym zwierzakiem to akurat idealny przykład. Zwierz napierdział w mordę leniwcowi i powiedział, że zjadł coś na mieście..a gdzie tam było miasto, 20 000 lat temu? Wiewiór jakoś wszystko z trudem ratuje, ale jego historia też jest naciągana.

ocenił(a) film na 10
Altair9

sami jesteście naciągan."Zwierz napierdział w mordę leniwcowi i powiedział, że zjadł coś na mieście..a gdzie tam było miasto" przecierz to jest komedia a nie Zanussi

ocenił(a) film na 7
Altair9

To tez beznadziejne tlumaczenie w stylu komedii absurdu.

ocenił(a) film na 8
kasiak1983

wy ludzie nie macie poczucia humoru !! bo ja mam ubaw po pachy hehe..
i do tego sysunia wygląda jak mój kumpel hahaha.. dla mnie jest git baja

ocenił(a) film na 7
bedi_1987

Za to ty masz baaaaardzo wielkie poczucie humoru...

ocenił(a) film na 9
kasiak1983

Ludzie, celem tego filmu nie są jakieś głębsze treści... To nie jest film psychologiczny, dokumentalny albo historyczny. To BAJKA. Bajka dla dzieci! Wyluzujcie trochę...

ocenił(a) film na 3
Irethi

Nikt nie oczekuje do bajki że będzie zawierała głębsze treści. Ale można chyba oczekiwać od niej że będzie prezentowała jakiś tam poziom, nie? Ja na przykład oczekiwałem po tym filmie przyjemnej rozrywki w klimatach pierwszej częsci. No i rozczarowałem się straszliwe.
Pierwszą część bardzo lubię, drugiej nie trawię w ogóle.
Epoka Lodowcowa - 7/10
Epoka Lodowcowa 2: Odwilż - 3-/10

JaszczurXP

Zobaczymy jak tam Trojka... Juz wkrotce... Szczerze mowiac, to sie boje isc do kina!

kasiak1983

To nie idź;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones