PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106112}

Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Ice Age 2: The Meltdown
7,2 204 593
oceny
7,2 10 1 204593
6,3 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Wiecie..

ocenił(a) film na 9

Juz mnie troche nudza te kolejne częsci bajek.. i tak nic specjalnego nie wymyślają. Czasami sie wydaje ze tworzą ten film bo muszą .. "bo pasuje miec 2 część"
Mam tylko nadziejej ze Shrek 4 nie powstanie bo to juz bedzie klapa..

Ich pomysły sie wypalaja przy 1 czesci.. rzadko sie zdarza ze 2 czesc dorównuje 1 :)

W epoce TYLKO najlepsza jest wiewióra :)
aa co do samego filmu.. no tak jak mówiłam .. troche gorszy.. ale nie az taki zły :) dla nie wymagającego widza :}

JaWamDam

szkoda że się nie znasz na filmach, no i współczuję bo scen śmiesznych było bardzo dużo a jak ktoś się nie smiał to... JEST PONURAKIEM

ocenił(a) film na 9
Beliar

ależ mój drogi ja nie mówię że, sie nie śmiałam :] śmiałam sie owszem... ale tak jak już wyżej wspomniałam 2 części nigdy nie dorównają 1 :]

I nie mów ze nie znam sie na filmach... bo nie posiadasz takiego prawa
Po za tym.. w kwestii Shreka sie ze mną zgodziłeś bo sam napisałeś
" Mam nadzieje, że czwartej części już nie zrobią."

Z tego co zdążyłam zauważyć twoje filmy to Matrix, Władca Pierścieni, Shrek, Transformers, Gwiezdne Wojny i Harry Potter (wszystkie części gdzie nawet chcesz zakładać fanklub) :] ależ proszę bardzo ale oglądnij coś ambitniejszego :)
np z top świat :] pierwszą dwudziestkę chociaż ;] i wtedy porozmawiamy co to dobry film :]

a nie wylatuj mi tutaj z jakąś głupią "Epoką.."

ocenił(a) film na 9
Beliar

I aż głowa boli od takich wypowiedzi jak Twoje.

Z całym szacunkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones