PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106112}

Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Ice Age 2: The Meltdown
7,2 204 557
ocen
7,2 10 1 204557
6,3 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż

dla mnie bajeczka o zwierzakach z epoki lodu, jest o wiele bardziej ciekawsza od przygód zielonego ogra. poza tym, shrek1 był śmieszny. dalsze części już kiepskie, a epoka "odwilż" trzyma formę, jest prześmieszna. no i oczywiście, nie ma nigdzie tak kultowej postaci jak WIEWIÓR!!:D

ocenił(a) film na 6
Deb

oJ Coś widzę, że zostałeś sam z tym zdaniem... Jak dla mnie jedynka np. nie zasługuje nawet na tytuł filmweb poleca... co dopiero porównywać tę animację do "Shreka"!

MegaTM

hehe lubię płynąć pod prąd;) dla mnie oglądanie zabawnych zwierzaków jest o wiele przyjemniejsze niż zielonego stworka. może to też kwestia zamiłowania do zwierząt:] a tak przy okazji - należe do płci pięknej:P

ocenił(a) film na 10
Deb

Zgadzam się.
Shrek z każdą częścią się psuje.
Trzecia to już była bardziej porażka.
A Epoka trzyma fason. ;D

Wiewiór rulez. ;DDD

bialadama101

no to już nie jestem sama z tą opinią:P cieszę się. ja nawet sobie maskotkę WIEWIÓRA kupiłam z tego zamiłowania:D tylko cii bo już nie młoda baba ze mnie;)

ocenił(a) film na 10
Deb

Superowska bajka. ode mnie 10 ! I też uważam że lepsza od Shreka zwłaszcza 3 :).

fjona1

o kolejna osoba aprobująca moje zdanie:P już nie czuję się z tym samotna;) ba, jeszcze pare, i zrobi się prawdziwy tłum.
Taka jest prawda, ze Wiewióra nie pobije nikt! ja z wilkiej słabości do tej postaci, mam zamiar (po pluszowej maskotce), sprawić sobie taką żywą "wiewióre" :D

Deb

Ja również wolę Epokę od Shreka :) Jest bardziej ambitna no i śmieszniejsza oczywiście. Shrek jest nieco przereklamowany.

ocenił(a) film na 10
Deb

Tak Shrek już wysiada w poruwnaniu z Epoką Lodowcową.

fififilm

Zdecydowanie Epoka jest O WIELE lepsza niż Shrek.W Ice Age jest pełno śmiesznych tekstów,poza tym fabuła jest ciekawa ale oczywiście Scrat(i proszę,nie mówcie na niego wiewiór)jest najlepszy!A Shrek natomiast jest mniej ciekawy,jest zbyt prosty pomysł fabuły itp.Zdecydowanie wolę Epokę Lodowcową niż Shreka!

ocenił(a) film na 10
Deb

Zgadzam się w 100%. Epoka Lodowcowa jest lepszym filmem.

Heyach

a więc zwierzaki górą!:)
myślę że ewentualną konkurencją dla Epoki, może być tylko Madagaskar.. (a propos M2 bedzie miał premierę zimą '08)

ocenił(a) film na 7
Deb

Ja sie nie zgodze. O ile Shrek byl o niebo smieszniejszy od Epoki, o tyle Epoka 2 byla o wiele smieszniejsza niz pierwsza czesc. O pierwszej czesci myslalam, ze jest beznadziejna, wiec jak zostalam wyciagnieta na 2 myslalam, ze sie zanudze na smierc. Ale nie. Podniesli sie i zrobili porzadny, smieszny film. Ale Shrek nadal zostaje na podium razem z Hoodwinked i zlotem dla Pieknej i Bestii.

ocenił(a) film na 8
Deb

A ja wolę Shreka. Epoka Lodowcowa jest za bardzo dziwna i szalona, ale jest przynajmniej śmieszna. A Shrek jest nadal popularny i trzymający poziom. Wolę Shreka od Epoki, ale każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) film na 6
Deb

Też tak uważam. Jak dla mnie w Epoce jest lepszy dubbing, muzyka, teksty, bohaterowie, bonus w postaci Scrata, no i ten prehistoryczny klimat;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones