PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106112}

Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Ice Age 2: The Meltdown
7,2 204 593
oceny
7,2 10 1 204593
6,3 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż

...przecież jedynka się skończyła ileś tam milionów czy tam tysięcy lat później

Goku

no właśnie o.O no ale wiesz...magia Hollywood (lol2)

Your_Worship

To nie tak ze fabula jedynki sie skonczyla kilkanascie tysiecy lat pozniej (nie pamietam dokladnie ile) tylko byla pokazana wiewiorka ze swoim ukochanym orzeszkiem :) ktora nie miala wiekszego zwiazku z fabula filmu, a wiec nic nie stoi na przeszkodzie zrealizowania akcji dwojki przed wydarzeniami z wiewiorka konczaca czesc pierwsza

ocenił(a) film na 8
THE_Z

Dokładnie. Wiewiór jest w tym kawałku zupełnie oderwany od reszty filmu. Zupełnie nie ma znaczenia kiedy zamarzł i ile czasu minęło zanim odtajał. :)

KROPKA

scrat

THE_Z

scrat

Goku

przecież scret (wiewórka) odtajał co prawda po iluś tam (20 chyba) tysiącach lat, ale nie było pokazane, jak zamarzał. moze 2 własnie wypełnia okres od ostatniej chwili screta pokazanej w epoce 1 do momentu zamarznięia (oczywiście w pogoni za orzeszkiem :))

okapika

ale bez sensu ze robia 2 czesc moim zdaniem wszystkie filmy co maja tylko jedna czesc zachowuja ten swoj super klimat

Slotshe

Nie rozumiem dlaczego zawsze jak zrobią coś dobrego to muszą zepsuć to drugą częścia. jak np. shrek2, król lew2 i wiele innych, nie tylko bajek. wydaje mi sie ze drugie części są tylko po to,żeby reżyserzy i ekipa więcej zarobiła wiec nie przywiązują wagi do wartości filmu, bo i tak większość przyjdzie do kin choćby z ciekawości.

violet_psycho

ej... Shrek II był fajnym filmem... miał troszkę bardziej ciety humor i był w dechę! a Epoka Lodowcowa II... to nie przejdzie, już pierwsza część była nudna...

Woordoo

rzeczywiscie, pierwsza czesc byla nudna... ledwo kilka dobrych akcji na poltorej godziny filmu i najwiecej smiechu przy samej wiewiorze Scret.

ostatnie filmy zdaja sie promowac wlasnie samych drugoplanowych bohaterow i wlasnie dla nich oglada sie dany film -- wiewora w Ice Age i pingwiny z Madagaskaru.

ocenił(a) film na 7
dustgarden

nie zgadzam się, uważam, że nie należy porównywać słabego Madagaskaru do Ice Age, ktory bardzo mi sie podbal, oglądalem kilka razy ("Zostawili mnie, co rok ta sama checa... Dlacego... nikt mnie nie kocha?"). ALe przyznaje, że w Madagaskarze smeiszne byly tylko pingwiny (polecam "Pingwiny z Madagaskaru" wersja swiateczna)

Witch_King_3

Gówno prawda, niewiem skąd to się wzieło że pierwsza część gienialna a reszta to już do dupy bo tak właśnie sie przyjęło a ja jestem taki że mam w dupie rzeczy które się przyjęły, dla mnie można tworzyć ile sobie reżyser zapragnie, a do tego dodam że nie muszą wszyscy oglądać. Wić jak się nie podoba to nie oglądajcie Ci wszyscy przeciwni. A zresztą ze Shrekiem też była taka historia na końcu- (żyli długo i było im zielono) 2 była lepsza od jedynki i tak, ciesze sie że postawiono tam na parodie.

Mateo_SF

ja tam uwazam, ze Epoka czesc 1 byla boska :) a do madagaskaru rowniez sie zgodze, wymiataly pingwiny (powiemy im ze skonczylo sie paliwo?) :) a poza tym nic wcigajacego w tym filmie nie widzialam. moze jeszcze krół malpiatek :) . shrek 2 byl jak dla mnie rownie dobry jak czesc first. co do ice age'a zobaczymy, ale scratowy zwiastun bardzo mi sie podobal ;)

Mateo_SF

Mat Fisto, ty to chyba do końca normalny to nie jesteś co? Dla mnie (jak i większości) reżyser nie powinien tworzyć sobie ile zapragnie (w domyśle: tworzyć byleczego, byleby było i zarabiało). Nie muszą wszyscy oglądać? No nie muszą ale żeby coś ocenić to trzeba zobaczyć. Wybacz, ale ja po kiepskim filmie wychodze z kina zły z dwóch powodów: zmarnowany czas i pieniądze wsadzone psu w d... Tak więc kompletnie się nie zgadzam z twoją wypowiedzią. Chyba nie za często zastanawiasz się nad tym co piszesz.

dustgarden

niedługo film w 2015r.

ocenił(a) film na 8
Slotshe

No niby prawda, ale popatrz, "Terminator 2 " ...jest o 100 % lepszy niż 1 :)

okapika

scrat nie nie scret

ocenił(a) film na 6
Goku

eee tam czepiacie sie .. to tylko bajka.. nie musi byc realistyczna...

Avion

a Mi sie podobał Ice Age i madagaskar (cały ..nie tylko pingwiny ) i co najlepsze - Iniemamocni . z checia zobacze kontynuacje chociaz wkurze się jak beda słabe ..tak jak shrek 2 :-(

Goku

Osobiście nie jestem przekonana do kontynuacji... "Król Lew 2" był nieudany, "Shrek 2" może śmieszny, ale brakowało mu klimatu pierwszej części... Mam nadzieję, że w przypadku "Epoki Lodowcowej" nie będzie jakiejś tragedii...;)
A tak poza tym, to mi tam "Madagaskar" się podobał... może bez rewelacji, ale nie zgodzę się z tym, że tylko pingwiny były śmieszne! Fajny był też król lemurów czy hipohondryczna żyrafa...;)
Ale i tak za najfjniejszy film animowany zawsze będę uważać pierwszą część "Króla Lwa"! Żadne Shreki i inne osły go nie pobiją!;D
A z nowszych animacji, to najbardziej mi się poodbały "Potwory i spółka"...(lol)

sarenka

julien z sonią,ale nazywa się melman,co zakochany jest w glorri po rozstaniu z moto moto

Goku

epoka lodowcowa jest the best i czego sie czepiacie tych stereotypów jeszcze nie obejrzeliscie a juz sie plujecie ze to bedzie niewypał:/ moze byscie tk laskawie poczekali a nie oceniacie cos co niemialo nawet premiery

baqsiu

Tak epoka lodowcowa to swietny film i zobaczy sie jaka bedzie dwojka. Nie wiem czy lepsza, ale warto zobaczyc. A co do madagaskaru ... to tez uwazam, ze tylko pingwiny byly swietne, a reszta no coz taka sobie. Najlepszy pozostanie i tak Shrek.

ocenił(a) film na 6
Goku

czlowieku przeciez to kreskowka... lekki latwy i przyjemny film rozrywkowy... gdzies jeszcze dostrzegles nieprawde (pre)historyczna? a moze jakies sprzecznosci z prawami fizyki? wszystko to trzeba koniecznie wytknac

____16

Epoka rządzi , shrek to ścierwo , Król Lew zgodze sie bajka z przekazem , a w epoce pazura jest bezbłedny , zaójca i tyle , żadn inni go nie pobija w rozbawianiu ;]

nowi__bboy

bez żartów , Stuhr jako osioł w jedynce Shreka przebija go kilkakrotnie , praktycznie ma zabawną nawijkę przez cały film , Pazura to może z max 50 % jego umiejętności

Ksin

ale glos Ediego Murphiego byl lepszy w org. wersji jezykowej (mowie o shreku)

Lordzina

wg mnie dzięki tekstom Bartka Wierzbięty wesja dubbingowana przebija orginał, zamieniono to co zabawne dla amerykanów na to co zabawne dla polaków, choćby tekst piosenki kiedy osioł fruwa ;) odnośnie Eddie Murphiego to obejżyjcie sobie koniecznie Delirious http://www.filmweb.pl/Film?id=117583&msg=thank.you.for.voting [www.filmweb.pl/Film?id= ...] tam jego teksty nie tylko przebijają Stuhra i Pazurę ale całe HBO Na Stojaka razem wzięte :D

Ksin

i tu sie zgodze. widzilem shreka w wresji oryg. i dubbingu i dubbing lepszy. Choc nie jestem jakos strasznie ujety Stuhrem bardziej podobal mi sie np. Kot w Butach czy Siostra kopciuszka w Shreku 2 :D. Co do Pazury moim skromnym zdaniem slaby...:/ powiedzmy przcietny czasem smieszny ale ogolnie tak sobie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones